Спорт стає засобом виховання тоді,

коли він є улюбленим заняттям кожного.
В.А. Сухомлинський

              А тому згідно плану роботи у нашому ліцеї з 12.10.2021 р. по 20.10.2021 року був проведений декадник вчителів фізичного виховання та захисту України.

             Основна мета декадника- формування в учнів усвідомлення особистісної належності до української держави і народу, виховання громадянських якостей та патріотизму, здатності стати на захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, а також підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини , які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері школярів з’являється місце для спортивної спрямованості.
Відкриття декадника з фізичної культури та захисту України відбулося з написання листівки для солдатів в АТО.

                   
В рамках декадника проводилися різні цікаві і пізнавальні урочні та позаурочні заходи, а саме: вишкіл гуртка «Джура» «Нумо, хлопці, козаки», виставка зброї, фотовиставка «Ми- юні захисники України», змагання зі стрільби( МЕЛЬНИК М.М.), спортивні змагання, спортивний квест «Ми за здоровий спосіб життя» ( КУСЬКОВЕЦЬ Н.О.), використання ігрових форм у модулі «Волейбол» (МЕЛЬНИК В.І.), феєричне поєднання вуличних танців та бальної хореографії ( КРИВКО А.М.).

           При плануванні роботи враховувалися можливості та побажання учнів, їх зацікавленість в тому чи іншому виді спорту.
Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники проведених заходів. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу.
Декадник був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя ліцею не обмежується одним декадником, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.