Голова методичного об’єднання КУСЬКОВЕЦЬ Н.О.

     У 2021-2022 н.р.  методичне  об’єднання   працює над такою проблемною темою «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення».

21.12.2021р. відбулося чергове засідання методичного  об’єднання  вчителів художньо-естетичного циклу та фізичної культури  у формі круглого столу «Формування мистецтвознавчих, культурологічних та здоров’я зберігаючих компетентностей учнів».

Вчителі підготували виступи:  «Формування стійкого інтересу до занять волейболом і спортивними іграми. »( В.Мельник)                    «  Компетентнісний підхід до формування здорового способу життя учнів на уроках фізичного виховання. »    (Н.Куськовець)

«Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку трудового навчання в системі компетентнісного орієнтованої освіти» (Л. Веремейчук),

Домнюк П.Б. поділився з колегами досвідом щодо методів, які він використовує для розвитку творчості в учнів. Вчитель наголосив, що творчість – це досить складний і своєрідний процес, якому можна навчитися. Для цього необхідно виявити його закономірності, на основі яких можна створити певні методи або прийоми, володіння якими дозволило б більш ефективно займатися винахідництвом чи проектуванням технологічних об’єктів.

Найбільш ефективними методами вчитель вважає метод фантазування, метод зразків, метод фокальних об’єктів та метод створення образу ідеального об’єкту.

Cернюк Л.В. ознайомила колег з власним поглядом на організацію та створення творчої атмосфери в класі. Вона наголосила, що значну роль у розвитку творчих здібностей учнів на уроках образотворчого мистецтва відіграє наявність піз­навальних мотивів у школярів та їхня активність.

А також під час засідання обговорили відкриті уроки з фізичної культури, та трудового навчання, де використовувалися нові методи навчання та інноваційні технології. Уроки проведені вчителями відрізнялися високим рівнем педагогічної майстерності, творчої активності учнів, демократичним стилем спілкування.