Вараський ліцей #2 активно приєднався до конкурсів “Новорічна ялинка” та “Новорічна іграшка”, які відбулися в рамках творчого проєкту “Новорічна прикраса – 2022”.
У даних конкурсах взяли участь 13 закладів освіти.
За підсумками конкурсу “Новорічна ялинка”:
І місце – Вараський ліцей #2, Вараський ліцей #4;
За підсумками конкурсу “Новорічна іграшка”:
ІІ місце – Вараський ліцей #2, Вараський ліцей #4.
Окрему подяку оголошено учасникам конкурсу “Новорічна іграшка” Вараського ліцею #2, в якому взяли активну участь діти з особливими освітніми потребами, які представили свої новорічні іграшки, створені у співпраці зі своїми наставниками.
Нагородження відбудеться на базі управління освіти напередодні різдвяних свят за підтримки Гончаренко центру.
Під час нагородження відбудеться також представлення переможцями закладів освіти конкурсу “Різдвяна куля”, де представлена і наша різдвяна куля під гаслом ” Мрія 2022″ , яку виготовила учениця 10-А класу Шилан Анна. Ми раді нашим перемогам і хочемо подякувати всім причетним: директору Горегяд Я.І. за постійну мотивацію та активну співпрацю; педагогам- організаторам Максимчук С.В. та Усик Р.В. за круті ідеї та та їх реалізацію; Сернюк Л.В. за креативні витинанки та сніжинки; лідерам учнівського самоврядування за творчу роботу; хлопцям з 11- А класу та вчителям технологій Домнюку П.Б. та Парейку В.І. за оригінальні дерев’яні ялинки; діткам з ООП та їх наставникам ( 5- Б та 6 – Б кл.), Куськовець Н.О., Березюк Н.П., Супрунюк О. П., Жданюк Н. М., Шум”янко Л.О., Стефанюк А. за допомогу в оформленні святкової зони; мамі чудових дітей Лалаків (6-В, 10- В) за постійну співпрацю та велике серце…… Ще раз переконуємось, що успіх приходить лише у тісній співпраці учні – батьки – вчителі! Чудових всім Різдвяних свят!!!