Голова методичного об’єднання асистентів учителя ЦЬОМА О.В.

Науково- методична проблемна тема, над якою працює МО :”Формування ключових компетентностей дітей з особливими освітніми потребами в навчальному процесі”.


08.12. 2021р. відбулася зустріч асистентів вчителя для проведення чергового методичного об’єднання. Тема зустрічі :” Розвиток здоров’я збережувальної компетентності дітей з особливими освітніми потребами під час навчального процесу. Особливості організації дистанційного навчання дітей з ООП . Моніторинг ІПР та внесення нових даних до портфоліо”.
Під час засідання ,колеги поділилися власним досвідом з організації дистанційного навчання. Продемонстрували засоби та технології зв’язку під час навчання дітей з особливими освітніми потребами. Розповіли про про здоров’язбережувальні технології та їх використання під час навчального процесу.


Другий навчальний семестр асистенти вчителя почали з новими силами. Так 10.01.2022р . відбулося засідання МО. Тема засідання :” Ознайомлення із постановою КМУ від 15.09.21р. №957″ Порядок організації інклюзивного навчання у ЗЗСО”. Нестандартні форми роботи з дітьми з ООП. Формування та розвиток соціальної компетентності дитини з особливими освітніми потребами під час навчального процесу. Профілактика професійного вигорання”.
Ознайомилися та обговорили нововведення у навчальному процесі дітей з ООП. Поділилися досвідом у формуванні та розвитку соціальної компетентності. Провели роботу в групах для профілактики професійного вигоряння.