Перший день

Іноді серед сірої метушні буднів і напруженої праці хочеться чогось незвичайного! Саме з цією метою проходитиме кольоровий тиждень з 17 по 25 січня 2022 року у ліцеї N2, в рамках декадника початкової школи. Різнокольоровий понеділок, день настрою, розпочав цей тиждень. Учні молодшої ланки у холі ліцею зібралися на урочисту лінійку, ранкове коло ,,Квіточка добра‘‘ та руханку ,,Якщо ти щасливий‘‘. Дитячі емоції щастя та позитивний настрій витали у повітрі ліцею!!!

Другий день

Другий день кольорового тижня, вівторок, подарував дітям початкових класів білий колір – день чистоти, позитивних емоцій та Всесвітній День Сніговика. Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг. І хоч цьогорічна зима не дуже тішить нас своїм білим сніжком, та малята- початківці доклали трішки зусиль і створили цих водночас кумедних та милих героїв своїми творчими руками. Знайшли час піти за своїми мріями!!!

Третій день

У “синій день кольорового тижня’‘,середу, День дружби, діти початкових класів говорили про воду, її властивості, потребу для всього живого. Досліджували синій колір та з натхненням створили арт-хмаринку з паперових долоньок ,,Хмаринки дружби‘‘.

Цікаво! Креативно! Повчально!

Учні 4-А класу у синій день досліджували воду ,,Куди зникла сніжинка?‘‘

Четвертий день

кольорового тижня, день зелений-день довкілля. Зелений – колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони беруть сили від матінки Землі і тягнуться до неба. Учні молодших класів вчилися досліджувати дерева та кущі, любити, берегти природу. Уроки ,,Я досліджую світ‘‘ серед природи.

У зелений день кольорового тижня учні 2-Б класу взяли із собою на урок ,,Я досліджую світ’‘ гарний настрій та експериментували, спостерігали та досліджували зимовий світ природи.

П’ятий день

П‘ятниця, день червоний – день ігровий у дітей початкових класів. Червоний – колір радості, тепла, любові, енергії. Веселі перерви ,,Грайлики‘‘, рухливі ігри з цеглинками Lego, дистанційні ігри ,,Я обіймаю…‘‘ зарядили енергією, додали впевненості малятам.