У Вараші готують “сухий” борщ для армії
Червоний борщ – улюблена страва кожного українця, у звичайних умовах її готувати не складно, а на фронті така смакота на вагу золота. Освітяни Вараша вирішили підтримати бійців ЗСУ і приготували для них “сухий” український борщ. Рецептом приготування поділилися з Тетяною Ковальчук.

У Вараші педагогічні працівники Вараського ліцею №2 зробили першу партію унікального українського продукту – борщу для захисників ЗСУ та громадян, які проживають у місцях активних бойових дій.

Учителі за власні кошти закупили необхідні продукти, а господині ліцею, асистенти вчителів, бібліотекарі та сестра медична приготували натуральний український борщ швидкого приготування.Відварили, подрібнили, посушили овочі та м’ясо побутовими домашніми сушарками, потім зблендерували і розклали у герметичні пакети, прикріпили томатну пасту та інструкцію. Залишилося тільки залити кип’ятком дану суміш і дати можливість настоятися.

«Виходить швидка, смачна, корисна українська їжа з великою кількістю вітамінів. Український борщ буде доставлений волонтерами якнайшвидше для захисників і захисниць України. Сердечна вдячність педагогам закладу! Все буде Україна!», – пише на своїй сторінці у Facebook Яна Горегляд.