З 01.09.2023 року основним способом проведення уроків під час організації освітнього процесу в закладі з використанням технологій дистанційного навчання та здійснення комунікації у Вараському ліцеї №2  є корпоративна освітня платформа Google Workspace (G Suite For Education) згідно рішення педагогічної ради (протокол №6 від 17.06.2022 року).

Зокрема, додаток Клас  цієї платформи та додаток для відеоконференцій (уроків у синхронному режимі)  Meet.

Google Workspace – це проста й зручна платформа для роботи, усі сервіси якої інтегровано між собою. Вона заощаджує час і допомагає навчатися/працювати продуктивніше.

G Suite for Education містить Google-клас. Це платформа, в якій  створено  віртуальні класи, через електронну пошту додано до них (класів)наших реальних учнів, ставляться завдання в спільному структурованому просторі всім школярам або вибірково, оперативно здійснюється обмін інформацією, створюються індивідуальні учительські завдання або додаються завдання з інших платформ.

Учителями проводяться відеоуроки в GoogleMeet.

Відеозустрічі Meet шифруються під час передачі сигналу, а ввімкнені за умовчанням засоби захисту від порушень допомагають додатково убезпечити спілкування.Meet містить спеціальні додатки для пристроїв IOS та Android.