Перше вересня завжди асоціювалось з айстрами, музикою на шкільному подвір’ї, посмішками на засмаглих, майже невпізнаваних після літа обличчях дітей і чистою, безмежною, як небо, дитячою безтурботністю.
Перше вересня 2022 року для більшості українських дітей не буде , на жаль, святковим, а перший урок відбудеться дистанційно….
Наші діти витримали зовсім недитячі випробування та вимушено подорослішали за ці місяці на кілька років. Вони живуть у світі постійної небезпеки та невизначеності. Перше вересня для них — це не просто повернення до школи як до роботи, це хвилююча зустріч з друзями, з дитячою спільнотою, якої вони були позбавлені тривалий час і яка їм конче необхідна. Попри все, дуже хочеться, щоб крізь незрозуміле, абсурдне, трагічне сьогодення вони вміли розгледіти ясну логіку майбутнього.
Нехай вони мріють про нову Україну і про нових себе в тому новому світі після війни.
Дорогі педагоги! Шануймо нашу місію! Навчайте, надихайте, підтримуйте наших дітей, як і завжди!
Шановні батьки! Любіть своїх дітей, підтримуйте їх, допомагайте їм мріяти та мотивуйте до навчання! Бажаємо вам здоров’я, сил, наснаги! Усім нам — Перемоги! Мирного неба над Україною та щасливого дитинства нашим дітям!
Ворог, на щастя, не може забрати нашу пам’ять, наші спогади .. Тому пропонуємо згадати свято Першого дзвоника 2021 року. Все буде Україна!