День захисників і захисниць України —державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
Наші захисники та захисниці мужньо боронять нашу країну та нашу свободу від російського агресора.
Маленькі патріоти, учні 1-Б класу Вараського ліцею 2 (кл. керівник ПЕШКО М.В.), безмежно вдячні їм за мужність, сміливість, відвагу та від щирого серця висловлюють слова ПОДЯКИ🇺🇦
СЛАВА УКРАЇНІ 💙💛 ГЕРОЯМ СЛАВА🙏
Сьогодні Україна по-особливому дякує нашим захисникам і захисницям. Бо завдяки їм всі ми можемо жити та працювати кожен на своєму місці. Наші захисники — 👊🇺🇦надійний купол, який береже мільйони українських сердець. Наші захисники — приклад сміливості та зразок для наслідування для всього світу, бо такої мужності годі й шукати. Дякуємо вам, рідні💙💛 Україна вами пишається!
❗Працівники, батьки та учні нашого ліцею з вдячністю ✨❤️приєднуються до всіх побажань та подяк нашим захисникам.
❗Так, наш “кулінарний батальйон” підтримав ініціативу Департаменту культури, туризму молоді та спорту і напік до свята смачних пиріжків, 🥟🥠🥮🍩🥧які були сьогодні передані на блокпости.❗ Також маленькі “нушенята” 2-А класу ,🧑‍🤝‍🧑(кл. керівник Мамаєва Л.М.) написали листи ✍️ воїнам та намалювали патріотичні малюнки, які були були передані разом з сухими борщами 🫕на передову та з булочками на блокпости.
❗Дякуємо також батькам учнів 2-А класу, які❤️ підтримали благодійну акцію
“Смілива гривня” та зібрали разом з дітьми 3000 грн 🪙 на потреби ЗСУ!👍❗
Наша сила – в єдності!🤝
РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ!🇺🇦