❗30.11.2022 в рамках міжнародної акції “16 днів проти насильства”у нашому ліцеї відбулась зустріч з поліцейським офіцером громади ТВЕРДИМ Д.В. та старшим інспектором з ювенальної превенції МЕЛЬНИК З.М. на тему:
“Правові аспекти подолання насильства”. У зустрічі брали участь учні 8-А та 8-Б класів.📌📌Представники Вараського РВП 🚓🚨 розповіли учням, що таке насильство та хто може бути його жертвою, про різновиди проявів домашнього насильства, види відповідальності за вчинення домашнього насильства та способи захисту від нього. В ході бесіди були наведені актуальні приклади з життя, які наочно демонстрували підліткам прояви домашнього насильства та види притягнення до відповідальності. Увагу акцентовано також було на прояви булінгу в учнівському середовищі та механізми запобігання цим проявам.
📌 Зустріч була цікава,🤓 пізнавальна, сприяла формуванню у підлітків нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до постраждалих осіб та усвідомлення насильства ❤️‍🩹 як порушення прав людини. ❗Дякуємо поліції за співпрацю та турботу за наших дітей!💙💛🇺🇦