🎉Минулий 2022 рік був ювілейним у долі нашого ліцею. І от сьогодні, наперекір усім викликам і перешкодам, ми все ж зібрались, щоб оглянутись назад, прогорнути сторінки 40 – літньої історії закладу, згадати добрим, теплим та щирим словом тих, хто творив цю історію.
Ювілейне віншування відбулося у формі благодійного заходу на підтримку ЗСУ до Дня Єднання. 💙💛🇺🇦🧑‍🤝‍🧑👬
😢Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять вчителів, які відійшли у вічність а також випускників, які загинули, захищаючи Україну від ворога.
📌З вітальними словами виступили: заступник міського голови Дмитро Стецюк, заступник начальника управління освіти Анатолій Горайчук . Також свої вітання передала через відеозапис начальник управління освіти Олена Корень ( в минулому наша випускниця Олена Бондар). Друг нашого ліцею та меценат Ординат О.Я. подарував освітянам ювілейний торт.
Зі словами подяки колективу виступила директор ГОРЕГЛЯД Я.І.
❤️Душевні та щемні вірші до ювілею ліцею написали Гаврилюк З.Ю., ветеран педагогічної праці, та вчитель української мови і літератури Грекова Л.І., яка теж є нашою випускницею.
📌Своє відеопривітання від імені випускників надіслала Сусь Л.У. та Найдич В., а чудову пісню подарував Богдан Ковалик.
Наші учні подарували всім танець з рушниками (хореограф Аліна Колбун) та зворушливі музичні номери у виконанні Яни Шембель 10-Б та Аліни Каращук, 11-Б (окрема подяка крутим музикантам: Нілі Баловіній, Каті Каращук, Олі Єзгор); присутні переглянули також відеофільм, створений до ювілею ліцею.
❤️Дякуємо усім, хто завітав до нас на свято єдності сердець та зустрічі поколінь.
Дай, Боже, нам всім миру, здоров’я та процвітання нашому закладу!
З ювілеєм, наш рідний❤️ ліцей!💙💛🇺🇦🎉