🎉21 лютого в Україні та світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято нагадує про важливість мови, яка є інструментом у збереженні духовного та матеріального спадку кожного народу. Для українців мова – це не просто набір слів, а й могутня зброя у боротьбі з ворогом.
💛💙 Ми – українці з мовою своєю.
У нас держава й мудрий є народ,
І поки стежкою йдемо всі одією,
Ми з мовою досягнем перемог! 🇺🇦
До Дня рідної мови учні
11- В класу ( класний керівник ДМИТРУК Н.М.) провели цікаву та пізнавальну виховну годину “Рідне слово – диво калинове”
Спілкуватися українською сьогодні не тільки модно, а й важливо, бо українське Слово – духовне джерело життя, воно – натхнення, воно – любов, воно – зброя – це лейтмотив Свята рідної мови, яке відбулося у Вараському ліцеї за номером два 21лютого 2023 року. Його підготували і провели учні 10-Б та 11-Б класів під керівництвом вчителя української мови і літератури, закоханого у свою працю педагога МЕЛЬНИЧУК С.Ю.
,, Доля нашої мови ❤️🇺🇦 залежить від того,як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітеме в цій душі,як воно житиме в ній‘‘. Діти 3-Б класу ( класний керівник МАНЕЛЮК Н.В.) в День рідної мови відгадували загадки веселої вікторини ,,Рідну мову знаємо – жарти відгадаємо!‘‘, шукали слова в слові ,,Соловейко‘‘, розташовували слова у прислів’ях та приказках у правильному порядку ,,Плутаниця‘‘, шукали та обводили антоніми, писали диктант ,,Люблю мову‘‘.
🏆Найкращі виконавці завдань отримали грамоти ,,Знавець рідної мови’‘ та розмальовки.💙💛