📌Згідно плану заходів до Всесвітнього дня цивільного захисту у нашому ліцеї було проведено практичне заняття👉 “Особливості перев’язки ран при пораненні різних частин тіла. Табельні та підручні ❤️‍🩹перев’язувальні засоби” для дівчат 10-х класів з предмета 🇺🇦“Захист України” (вчитель – КУСЬКОВЕЦЬ Р.О.).
📌Під час заняття учні переглянули відеофільм “Пов’язки і правила їх накладання”,⛑️ ознайомилися з основними видами табельних та підручних перев’язувальних засобів.
📌Було проведено також практичне відпрацювання таких пов’язок на 🤕голову: пов’язка у вигляді “чіпця”, пращевидні пов’язки на ніс, лоб, підборіддя; пов’язку на ліктьовий суглоб, на палець та кисть руки; на плече, передпліччя, п’яту, гомілковий суглоб; пов’язки за Маштафаровим на різні частини тіла тощо.
📌Заняття було цікавим, пізнавальним та особливо актуальним під час військового стану. 💙💛
⚡БЕЗПЕКА – одне з головних слів 2023-го, поряд зі словами “мир” та “перемога”.
Війна суттєво вплинула на всі сфери життя в країні, змусила глибше замислитись про обережність та безпеку, більше проговорювати ці теми з дітьми. ⚡Підвищити обізнаність учнів і допомогти їм навчитись власноруч пильнувати свою безпеку – завдання, яке стоїть зараз перед кожним закладом освіти
👉Так, у рамках Всесвітнього дня цивільної оборони у ліцеї була організована виставка малюнків “Наші рятівники”
(керівник- СЕРНЮК Л.В.), а учні початкових класів проводили імітаційну гру
“Складаємо рюкзачок безпеки”, зокрема у 1- Б класі ( керівник – ПЕШКО М.В.). У 5-6 класах проводились години безпеки ” Вогонь – друг, вогонь – ворог”. У 9-11-х класах були організовані
круглі столи безпеки
,, Попередити. Запобігти. Діяти”.💙💛ПОПЕРЕДЖЕНИЙ – ОЗБРОЄНИЙ! 🇺🇦