✌️За сприяння Британської Ради 🇬🇧 в Україні 🇺🇦 відбувся інтенсивний 3-денний тренінг “Викладання та навчання у важкі часи” для вчителів англійської мови у місті Краків (Польща)🇵🇱.
🌍Цей захід проводився у рамках глобальної програми Британської Ради «Language for Resilience» і тривав п’ять днів, з 06.02 по 08.02. (триденний тренінговий курс та 2 дні подорожі).
Британська Рада🌐🇬🇧 покривала вартість навчання, проїзду та проживання, а також забезпечувала харчування учасників під час проведення заходу.
👉Вчителька англійської мови нашого ліцею Лариса ВЕРЕМЕЙЧУК💐 успішно пройшла відбірковий тур та отримала запрошення на тренінг.✌️♥️😍
📌З 2 по 8 лютого у курсі взяла участь рекордна кількість учасників, більше ніж 500 вчителів з усієї України.👉 “Цей тренінг перевершив усі мої сподівання! Окрім безперервного спілкування “живою” англійською мовою я поглибила свої знання з багатьох психологічних питань та дізналася, як створити чутливе до травм навчальне середовище, опанувала нові методики керування складною поведінкою учнів і навчилася робити клас більш безпечним місцем для учнів”, – розповідає вчителька.
❤️Лариса ВЕРЕМЕЙЧУК сердечно дякує представництву Британської Ради в Україні, РОІППО, Вараському ЦПРПП за надану можливість навчання та розвитку.
♥️В свою чергу ми дякуємо пані Ларисі за активність та сміливість, бажання розвиватись та навчатись і передавати свої знання дітям!💙💛🇺🇦🇬🇧