❗🚒13.04. до рятувальників ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області з охорони Рівненської АЕС завітали учні 3-Б класу (керівник Наталія МАНЕЛЮК).
📍На початку зустрічі дітям нагадали правила пожежної безпеки та про важливість їх дотримання. Також рятувальники розповіли, що потрібно робити для уникнення пожежі вдома та як треба діяти під час загорання будинку чи квартири.🔥
📍Під час екскурсії діти оглянули пожежний підрозділ, побували в пункті зв’язку частини, де диспетчери приймають повідомлення про загорання. Навідалися й до гаража, звідки після отримання виклику оперативно виїжджає рятувальна техніка.🚒 ❗Найцікавішою для гостей виявилася практична частина, коли вогнеборці продемонстрували пожежно-технічне обладнання автомобілів. Так, дітлахам продемонстрували пожежні гідравлічні інструменти, апарати на стисненому повітрі, а також бойовий та захисний одяг рятувальника.
🤩Ще більше позитивних вражень і емоцій гості отримали, коли рятувальники дозволили їм відчути себе на їхньому місці, посидівши в пожежних автомобілях, примірявши на себе спеціальний одяг вогнеборців.
❗Загалом екскурсія пожежно-рятувальною частиною стала для дітей інформативним способом навчитися пожежної безпеки та цінним досвідом для протидії пожежам.
❤️Щиро дякуємо ДПРЗ – 2 ГУ ДСНС України з охорони РАЕС за співпрацю! Чекаємо наступних зустрічей!🚨