Сьогодні, 4 червня, у День пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України, Вараський ліцей №2 схилив голови у глибокій скорботі та долучився до вшанування світлої пам’яті маленьких “янголів світла”.
Алея пам’яті «Гай дитячих снів»
Наші випускники 4-х, 9-х та 11-х класів висадили на подвір’ї ліцею пам’ятну алею із 40 кущів троянд. Кожна квітка — це невимовний біль, символ ніжних, невинних дитячих душ, які так жорстоко й передчасно забрала війна. Ці 40 троянд розквітатимуть як вічна, жива пам’ять про маленьких янголів, які вже ніколи не почують шкільного дзвоника…
Дякуємо нашим неймовірним випускникам — за чуйність, щирість та глибоку повагу до пам’яті загиблих діток.
Класним керівникам 4, 9, 11 класів — за те, що виховуєте справжніх людей із великим серцем.
Батькам учнів — за те, що підставили плече та підтримали цю важливу благодійну ініціативу.
Спільний біль: захід «Янголи світла»
Працівники ліцею, батьки та діти долучились також у центрі нашого міста до акції пам’яті «Янголи світла». Ми стояли пліч-о-пліч із громадою Вараша у глибокій мовчазній скорботі. Кожна хвилина цієї тиші — це наш спільний крик душі, спільний біль та обіцянка ніколи не забути тих, у кого росія забрала дитинство і майбутнє.
Цей біль не вщухне ніколи. Не пробачимо.
Світла і вічна пам’ять маленьким янголяткам, які тепер оберігають нас із небес…