Ми досліджували, експериментували та змагалися, щоб розгадати секрети нашої планети. 
На уроках хімії з Ніною САГАН та Тетяною ВСЯКОЮ учні 7-9 класів перетворилися на справжніх лаборантів.
«Хвилинка експериментів» та битва «Ерудитів» довели: хімія — це магія, яку можна пояснити!
Одинадцятикласники розібрали на молекули тему вітамінів, тепер вони точно знають, чим підзарядити імунітет. 
з Наталією ПАШКО та Ганною РЕШЕТИЦЬКОЮ: ми «літали» над Євразією, шукали природні рекорди та проходили квести «Природа навколо нас». Географія перетворилася на справжню пригоду, де замість компасів були знання, а замість кордонів — цікавість!
Наші стіни «заговорили» завдяки виставці плакатів про захист довкілля (дякуємо Тетяні ВСЯКІЙ та Олені КОБЕЦЬ). А конкурс «Секрети природи, що вражають» змусив зупинитися навіть найбільш заклопотаних старшокласників — природа таки вміє дивувати! 

Вікторини «Знавці біології» та ігри «Гео- блискавка» показали, що наші учні — це майбутні науковці. Було гаряче, драйвово та дуже азартно!
Декадник завершився, але жага до відкриттів залишилася. Величезна подяка нашим неймовірним вчителям за те, що перетворили навчання на свято. Ви круті! 