8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення — день, коли ми схиляємо голови перед мужністю тих, хто виборов перемогу над нацизмом. Це час глибокої шани до минулого та віри у наше спільне мирне майбутнє.

До Дня пам’яті та примирення у Вараському ліцеї №2 відбулася низка знакових заходів:

Учениці 10-А класу разом із педагогом- організатором Тетяною МЕЛЬНИК провели майстер-клас із виготовлення маків пам’яті, з яких згодом створили символічну мапу України.

Класні керівники 1-11 класів також активно долучилися до вшанування, зокрема:

Учні 1-А класу (кер. Людмила МАМАЄВА) знайомилися з історією через казку про Барвінчика та малювали червоні маки — головні символи цього дня.

Дітки 2-Б класу разом із «класною мамою» Наталією МАНЕЛЮК, об’єднавшись у дружнє коло, старанно виготовляли власні паперові маки.

Учні 4-В класу (кер. Людмила ЄЗГОР) вшанували відважних воїнів минулого та сучасності. Діти переглянули презентацію, ділилися родинними історіями про прадідів та створювали «Серця пам’яті».

Учні 4-Г класу разом з Оксаною ГРИНЧУК вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих героїв та поглибили знання під час тематичного перегляду.

На годині спілкування у 8-А класі (кер. Наталія НАГОРНА) школярі виготовляли символічні стрічки та маки, тримаючись за руки на знак єдності.

Учні 10-Б класу (кер. Людмила СЕРНЮК) провели серйозну дискусію про уроки історії та актуальність гасла «Ніколи знову».
Ми пам’ятаємо ціну миру. Шануємо кожного захисника!
