🏈 Наша крута команда з флаг – футболу «Білі акули» – знову вибороли Кубок чемпіонів !🔥
👉Вівторок 19 травня виявився по – справжньому “гарячим”, адже наша мега крута команда “Білі акули” (капітан Артем ЧОС, 8-Б клас) та її тренер Надія КУСЬКОВЕЦЬ взяли участь в м. Здолбунів на стадіоні “Локомотив” у наймасштабніших змаганнях з флаг- футболу серед шкільних команд Рівненської області.
🏈👍 У змаганнях брало участь 14 команд з Рівного, Здолбунова, Вараша та Рафалівки. Після серії вдалих переможних матчів, наша команда феєрично потрапила у фінал змагань. З семи ігор – 6 блискучих перемог і лише 1 поразка!👍
🔥⚡В емоційно напруженому та мега крутому фіналі наші футболісти впевнено перемогли досвідчених “Яструбів” з м. Здолбунів !!!
💥Особливо приємно, що своїм виступом “Акули” показали величезний потенціал і довели, що майбутнє флаг-футболу в м. Вараш в надійних руках!)
🏆Заслужений кубок – логічний підсумок їхньої наполегливої роботи та неймовірного командного духу.
👍Приємно, що кращим нападником став наш Давид СЕРХОВЕЦЬ!
Крім перемоги команда отримала також приємний бонус- спортивну форму для гри у флаг- футбол 🏈.
♥️Дякуємо нашим
“Білим акулам”!
♥️Дякуємо активній та досвідченій тренерці Надії КУСЬКОВЕЦЬ за успішну стратегію гри та мотивацію гравців!
❤️Дякуємо також наставнику команди Катерині КОВАЛЬЧУК, яка стояла у витоків флаг-футболу в нашому ліцеї!🤝
♥️Пишаємося!
Дякуємо організаторам , клубу “Eagles Здолбунів” та Вараський центр професійного розвитку педагогічних працівників за підтримку та вклад в розвиток українського флаг-футболу 🇺🇦