21 травня наш Вараський ліцей №2 став епіцентром важливої підсумкової профорієнтаційної події: у стінах нашого закладу відбувся масштабний форум «Профорієнтація як спільна система: від перших професійних уявлень до свідомого вибору кар’єри».
Подія об’єднала освітян, представників влади, бізнесу та соціальних партнерів навколо створення дієвої системи підтримки для наших дітей.
Пишаємося тим, що досвід нашого ліцею став однією з ключових частин цієї важливої дискусії!
Голос нашого ліцею на форумі:
Яна ГОРЕГЛЯД, директор Вараського ліцею №2, поділилася практичним досвідом впровадження профорієнтації у нашому закладі.
Юлія КНЬОВЕЦЬ, наш кар’єрний радник, презентувала успішні кейси підліткового дорадництва, зокрема роботи з учнями середньої ланки (8-9 класи).
У форумі брала участь також команда нашого ліцею: заступник директора Вікторія МИРОНЧУК, кар’єрний радник Тетяна МЕЛЬНИК та представники учнівського самоврядування 8-9 класів.
В затишній атмосфері актової зали ліцею, у формі невимушеного діалогу, інтерактивних вправ та презентацій досвіду обговорили важливі питання переосмислення та осучаснення профорієнтаційних заходів у закладах освіти.
Що ж показує практика?
Сучасна профорієнтація — це живий досвід. Наші учні 8–9 класів у захваті від екскурсій на виробництво! Для них це найкраща можливість побачити професії зсередини, поспілкуватися з фахівцями та «приміряти» майбутню роботу на себе.
Про що говорили учасники?
Профорієнтація сьогодні — це не формальні тести, а комплексна допомога підлітку в пізнанні власних сил, розвитку життєвих навичок та побудові впевненого майбутнього у своїй громаді.
Ми ж рухаємось далі й продовжуємо розвивати сучасну профорієнтацію у нашому закладі!
Дякуємо всім організаторам та учасникам події за співпрацю!