25 травня у Вараській міській раді відбулося урочисте нагородження, де наші зіркові учні та їхній наставник отримали не лише почесні грамоти, а й грошові винагороди!
Наші талановиті хлопці та дівчата вибороли почесне ІІ місце у IV (обласному) етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з мінігандболу серед учнів 5–6 класів!
Міський голова Олександр МЕНЗУЛ особисто вручив нагороди нашим юним чемпіонам.
Вітаємо нашу круту команду ліцеїстів:
Юрій Булан
Дарина Верешко
Артем Гайдук
Данило Дем’янчик
Наталія Каращук
Арсен Косовський
Ольга Левкова
Олександр Логвиненко
Вікторія П’ятачук
Олександр Романік
Арсеній Романюк
Даниїл Серховець
Окрема подяка, повага та гучні аплодисменти наставнику команди — вчителю фізичної культури та тренеру Віталію МЕЛЬНИКУ, який також отримав грошову винагороду за підготовку призерів.
Його професіоналізм, підтримка та віра в дітей привели команду до цього високого результату на рівні області.
Щиро дякуємо міській владі за підтримку та мотивацію нашої молоді!
Бажаємо нашим ліцеїстам ніколи не зупинятися на досягнутому! Нехай ця перемога стане потужним стартом для майбутніх спортивних тріумфів.