Сяючі посмішки, заслужені оплески та неймовірна атмосфера успіху: у Вараському ліцеї №2 нещодавно відбулося традиційне щорічне свято «Гордість ліцею – 2026»!
Цей день став особливим фіналом 2025–2026 навчального року. Ми вшановували тих, хто своєю працею, талантом та розумом прославляв рідний ліцей.
Головні моменти урочистостей:
Директор Яна ГОРЕГЛЯД привітала присутніх та подякувала учням, батькам і вчителям за старання, мотивацію, підтримку та високі результати.
Заслужені нагороди отримали ліцеїстів та команд, призерів територіальних, районних, обласних етапів інтелектуальних, дослідницьких та творчих конкурсів, олімпіад і спортивних змагань.
До нагородження юних обдарувань долучились заступники директора: Людмила ГРЕКОВА, Валентина ВЕРЕМЧУК, Вікторія МИРОНЧУК.
Головною родзинкою свята стало грандіозне нагородження найкращих ліцеїстів у 15 різних номінаціях, де кожен переможець отримав ексклюзивну пам’ятну статуетку.
В актовій залі панувала творча атмосфера: свято прикрасили яскраві концертні номери від талановитих дітей, які подарували всім присутнім драйв та емоції.
Наші учні вкотре довели, що попри виклики війни, вони здатні підкорювати будь-які вершини.
Пишаємося кожним і кожною!
Дякуємо неймовірним ведучим свята Богдану КНЬОВЦЮ та Дарині КАЧИНСЬКІЙ!
Дякуємо вчителям, які надихали, впевнено вели до вершин успіху та батькам, які постійно підтримували своїх дітей.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, перемагати та святкувати!