У Вараському ліцеї №2 пролунав останній дзвінок для учнів 4-х класів — тепле, щире та незабутнє свято дитинства, мрій і нових починань.

На свято завітав поважний гість — благочинний Вараського благочиння, настоятель Свято-Софіївської церкви отець ЙОСИП, який запросив усіх присутніх до спільної молитви

.

Гостей свята щиро вітали ведучі — учні 4-х класів СІМЧУК Тимофій та ДУЛІК Вероніка.


Юні талановиті артисти ліцею подарували присутнім чудові музичні композиції та яскраві танці. Найкращі моменти шкільного життя згадали у своїх поезіях учні 4-Г класу.

Щирі слова привітання четвертокласникам адресував класний керівник 4-Д класу Олександр МАКОЄДОВ.

Гордо й урочисто озвучили останній дзвінок учні 4-А класу ГОШТУК Марк та КНЬОВЕЦЬ Софія.


На прощання всі четвертокласники заспівали пісню «Прощай, прощай, 4 клас», наповнивши свято щемливими емоціями

.
Продовженням свята стали цікаві тематичні локації:

«Зіграймо в шахи» (Олександр МАКОЄДОВ)

майстер-клас «Малювання кавою Coffee- art» (Оксана СУПРУНЮК)

STEM-досліди (Анна РЕШЕТИЦЬКА, Тетяна ВСЯКА)

майстер-клас із виготовлення свічок (Людмила МИРОНЧУК)

кінозал (Олександр ТОКАРЧУК)

караоке (Ніна ТИЩУК)

арт-простір “Малювання хною” (Наталія БЕРЕЗЮК).


Гостями розважальної частини свята став веселий Ведмедик та гостинні продавці солодкої вати і попкорну, від яких діти були у справжньому захваті.

Випускники початкової школи також долучились до акції «Гай дитячих снів», висадивши алею троянд та вшановуючи пам’ять всіх загиблих у війні дітей.

Свято пройшло творчо, щиро та натхненно, залишивши теплі спогади у серцях дітей, батьків і педагогів.

Дякуємо всім причетним до організації цього святкового дійства!


Дякуємо ЗСУ за можливість подарувати свято нашим дітям!