🤝 ♥️
7 травня Вараський ліцей №4 став центром щирих розмов та професійних відкриттів. Психологічний форум «Міст над прірвою: як зрозуміти свого підлітка» об’єднав батьків, педагогів та психологів заради спільної мети — навчитися чути тих, хто дорослішає. 🫂
💬 Про що говорили?
👉Учасники занурилися у світ нейропсихології та підліткової емоційності. 👉Розбирали, де межа між звичайним бунтом та тривожними сигналами, чому підлітки «зачиняють двері» та як не втратити довіру в цифрову епоху.
🔥 Найдрайвовіша локація — «Лабораторія взаєморозуміння», яка об’єднала в творчі групи педагогів, психологів та батьків. Тут не було нудних лекцій! Лише реальні життєві кейси. Всі разом:
✅ вчилися замінювати фрази-тригери на слова підтримки;
✅ відпрацьовували техніку «3 кроки до порозуміння»;
✅ роззброювали конфлікти прямо на місці.
🤝Приємно, що головним спікером об’єднаної команди виступила мама учениці 8 класу Ольга ПРОЦУН.
🎤 Голос покоління Z.
Особливий момент форуму — «Відкритий мікрофон». Підлітки щиро розповіли про свій внутрішній світ та потребу бути прийнятими. Дякуємо лідерам учнівського самоврядування за сміливість, зокрема учню нашого ліцею — Євгенію АЛЕКСАНРУКУ (11-Б клас), який гідно представив учнівську спільноту.
👩‍🏫 Наша команда на форумі.
Захід відвідали: практичний психолог ліцею, класні керівники та активні батьки 5-А, 7-А, 7-Б, 8-А та 8-Б класів. Ваша залученість — це найкращий доказ того, що ми — одна велика родина!
❤️ Дякуємо спікерам за професіоналізм: Марині ЛИС, Уляні ШЕВЧУК, Людмилі СТЕПАНОВІЙ та Ользі ТКАЧ.
✨ Головний висновок дня:
☝️ Для батьків: навчитися чути, а не нав’язувати.
☝️ Для педагогів: бути тими, з кого хочеться брати приклад.
🤝 Разом ми допомагаємо нашим дітям долати шлях дорослішання без відчуття самотності.
♥️Дякуємо всім організаторам та учасникам за створення атмосфери довіри! 🕊️