🌟 🌟
Навчальний рік добігає завершення, і це найкращий час для підбиття підсумків.
Учні 2-Г класу (класний керівник МЕЛЬНИК Надія Степанівна) вирішили зробити це драйвово та перевірити свої знання в інтелектуальній грі 😎 «Юний ерудит».
11 сміливих учасників пройшли через 8 складних, але неймовірно цікавих етапів:
«Розминка», «Практикум»,
«Пізнай країну», «Підказка», «Тема», «Юний натураліст», «Гонка за лідером» та напружена «Дуель». 🧠
🏆💐 Вітаємо наших переможців:
🥇 І місце — Марія ІВАХНЕНКО💐. Неймовірний прогрес, адже минулого року Марія була другою, а тепер — заслужена золота перемога!
🥈 ІІ місце — Христина ВЕРНИК 💐.
Минулорічна чемпіонка серед першокласників знову підтвердила свій високий рівень. До речі, розрив між дівчатками склав лише 2 бали — справжня інтрига до останньої секунди!
🥉 ІІІ місце — Святослав ПОЛЮГА 🎉.
Блискучий дебют! Святослав навчається з 2-Г класом лише з вересня місяця і одразу увійшов до трійки лідерів!
👍Такі змагання вже стають доброю традицією 2- Г класу. Вони вчать дітей бути впевненими, підтримувати друзів та щиро радіти успіхам один одного.
❤️Дякуємо учасникам за емоції, ерудицію та справжню жагу до знань! 📚✨
Пишаємося кожним! Попереду — літо та нові горизонти! ☀️