Навчальний рік добігає завершення, і це найкращий час для підбиття підсумків.
Учні 2-Г класу (класний керівник МЕЛЬНИК Надія Степанівна) вирішили зробити це драйвово та перевірити свої знання в інтелектуальній грі
«Юний ерудит».
11 сміливих учасників пройшли через 8 складних, але неймовірно цікавих етапів:
«Розминка», «Практикум»,
«Пізнай країну», «Підказка», «Тема», «Юний натураліст», «Гонка за лідером» та напружена «Дуель». 
Минулорічна чемпіонка серед першокласників знову підтвердила свій високий рівень. До речі, розрив між дівчатками склав лише 2 бали — справжня інтрига до останньої секунди!
Блискучий дебют! Святослав навчається з 2-Г класом лише з вересня місяця і одразу увійшов до трійки лідерів!
Пишаємося кожним! Попереду — літо та нові горизонти! 
