🇺🇦 Безпека на дорогах під час воєнного стану: як у Вараському ліцеї №2 проходив Тиждень безпеки дорожнього руху🚦🚨🚓
З 11 по 17 травня в Україні проходив Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Наш ліцей активно долучився до цієї важливої ініціативи, адже знання правил безпеки рятує життя!
🤝Разом із класними керівниками та Службою освітньої безпеки (СОБ) ми провели низку пізнавальних та інтерактивних заходів.
👮‍♂️ Інтерактив для найменших:
для учнів 1-х класів інспектор відділу СОБ Вараського РВП ГУНП в Рівненській області, лейтенант поліції ГОРДІЙЧУК, провела захопливе заняття «Подорож до пішохідного переходу». Першокласники вивчали правила для пішоходів, значення сигналів світлофора 🚦та тренувалися правильно переходити дорогу.
Діти з азартом грали в тематичні ігри «Світлофор» та «Можна чи не можна» й виконували практичні завдання на умовному переході.
🧠 🚨Батл знавців ПДР серед підлітків:
також для учнів 8-х класів інспектор СОБ ГОРДІЙЧУК організувала інтелектуальну вікторину «Правила дорожнього руху». Восьмикласники розбирали складні дорожні ситуації, змагалися у конкурсах та повторювали правила поведінки для пішоходів, пасажирів і велосипедистів. 🆘Особливу увагу приділили безпеці в умовах воєнного стану.
🎒 Урок-подорож:
учні 2-Б класу разом із класним керівником Наталією МАНЕЛЮК у рамках національного проєкту «Безпечна країна» вирушили у подорож країною дорожніх знаків!
Під час уроку «Безпечна дорога» другокласники:
🛑 повторювали ПДР та сигнали світлофора;
🚸 вчилися бути максимально уважними пішоходами;
🧩 грали, працювали в командах та моделювали ситуації на дорозі.
❤️ Наші вихованці ще раз переконалися: безпека — це не просто сухі правила, а щоденна турбота про себе та тих, хто поруч. Найкращі знання — це ті, що отримані через гру, рух та щирі емоції!
❤️Дякуємо інспектору СОБ та педагогам за організацію заходів. Працюємо заради безпечного майбутнього наших дітей! 💙💛