З 11 по 17 травня в Україні проходив Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Наш ліцей активно долучився до цієї важливої ініціативи, адже знання правил безпеки рятує життя!
для учнів 1-х класів інспектор відділу СОБ Вараського РВП ГУНП в Рівненській області, лейтенант поліції ГОРДІЙЧУК, провела захопливе заняття «Подорож до пішохідного переходу». Першокласники вивчали правила для пішоходів, значення сигналів світлофора
та тренувалися правильно переходити дорогу.
Діти з азартом грали в тематичні ігри «Світлофор» та «Можна чи не можна» й виконували практичні завдання на умовному переході.
також для учнів 8-х класів інспектор СОБ ГОРДІЙЧУК організувала інтелектуальну вікторину «Правила дорожнього руху». Восьмикласники розбирали складні дорожні ситуації, змагалися у конкурсах та повторювали правила поведінки для пішоходів, пасажирів і велосипедистів.
Особливу увагу приділили безпеці в умовах воєнного стану.
учні 2-Б класу разом із класним керівником Наталією МАНЕЛЮК у рамках національного проєкту «Безпечна країна» вирушили у подорож країною дорожніх знаків!
Під час уроку «Безпечна дорога» другокласники:
