Таланти нашого ліцею підкорюють конкурс «Знай і люби свій край»!
06 травня на базі ЦДТЮТ Вараської міської ради відбувся І етап виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Наш ліцей представив 8 робіт у різних вікових категоріях, і результати просто чудові!
Щиро вітаємо наших переможців та їхніх наставників!
Художнє різьблення по дереву (молодша в/к):
І місце — Кирило РЕШЕТИЦЬКИЙ (гурток «Художня обробка деревини», кер. Віктор ПАРЕЙКО) за роботу «Етно-байк по-поліськи».
М’яка іграшка (старша в/к):
ІІ місце — Лілія БУРИМ, 9-А клас (гурток «Веселі барви», кер. Людмила СЕРНЮК), виріб «Український зайчик».
Бісероплетіння (старша в/к):
ІІІ місце — Анна ЛАДЕЦЬКА, 9-Б клас (гурток «Веселі барви», кер. Людмила СЕРНЮК), виріб «Липа цвіте».
Вироби з природних матеріалів (молодша в/к):
І місце — Інеса ЯЙЧЕНЯ (4-А клас, гурток «Юний дослідник», кер. Світлана КНИШУК), робота “Ярмарок Полісся”.
Живопис:
І місце (молодша в/к) — Варвара ЧЕРВОНА (4-Є клас, кер. Світлана ВАЙСЕР), робота «Осінній гайочок»;
ІІ місце (старша в/к) — Софія БАЗАН (7-Б клас, гурток «Веселі барви», кер. Людмила СЕРНЮК), робота «Кошик з яблуками».
Інші техніки виконання:
ІІІ місце (молодша в/к) — Вікторія ГОДУНОК (4-Є клас, кер. Світлана ВАЙСЕР), робота «Великоднє яйце».
ІІ місце (старша в/к) — Вікторія РИБАЧИК (10-Б клас, гурток «Веселі барви», кер. Людмила СЕРНЮК), робота «Дівчинка в мальвах».
Роботи наших учнів, які посіли І місце, братимуть участь в обласному етапі конкурсу!
Дякуємо наставниками за мотивацію та підтримку талановитих дітей!Тримаємо кулачки за наших юних майстрів та бажаємо їм успіху, натхнення і перемоги на рівні області! Віримо у вас!